شورش ظفار؛ کشتار سربازان ایرانی به كام سلطان قابوس!

یکی از بزرگترین دستاورد های سیاست خارجي رژیم طاقوت - البته به ضعم خودشان - حمایت از رژیم سلطنتی و استبدادی سلطان قابوس بوده است؛ اما سوالي كه مطرح مي شود اين است: «به چه قيمتي؟»
شورش ظفار؛ کشتار سربازان ایرانی به كام سلطان قابوس!
ادامه خبر

ترمینال غرب، فیلمی که می خواهند نبینید!

ترمینال غرب


سیاسی ترین فیلم جشنواره فجر 95، ترمینا غرب، فیلمی است که خیلی ها از جمله دولتی ها می خواهند نبینید! «ترمینال غرب» فیلم داستانی 75 دقیقه ای به کارگردانی قربانعلی طاهرفر است که با موضوع اتفاقات هسته ای سال های اخیر و حواشی اجتماعی آن به تازگی مراحل پایانی آماده سازی خود را پشت سر گذاشته است.
ادامه خبر

اهميت اردوهاي جهادي در كلام مقام معظم رهبري

امام خامنه ای (حفظه الله) درباره اهمیت اردوهای جهادی می فرمایند: یک روز نیازِ حرکت دفاعی در درون جامعه بود، یک روز نیازِ حرکت دفاعی در مرزهای کشور بود، یک روز نیازِ به علم و دانش است، یک روز نیازِ به تحکیم عقاید و ایمانهاست، یک روز نیازِ به خدمتگزاری است؛ در همه‌ی این شرائط، میوه‌های متناسب با فصل در اختیار مردم گذاشته میشود. این حرکتِ انقلاب است.
ادامه خبر

روز قدس نماد مبارزه با استکبار و سلطه گران جهانی

روز قدس نماد مبارزه با استکبار و سلطه گران جهانی است. «مقام معظم رهبري»

روز قدس میراث گرانبهای بنيانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و نشانی از عمق دوراندیشی و درایت رهبر فقید انقلاب اسلامی است که با نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان، باعث اتحاد و انسجام نه فقط ملت اسلامی، بلکه تمامی آزادیخواهان جهان در راستای نه فقط حمایت از یک ملت مظلوم و ستمدیده (فلسطین)، بلکه حمایت از تمامی مستضعفان در برابر مستکبران و انتفاضه های ملل ستمدیده علیه طرح های صهیونیستی، آمریکایی و ارتجاعی عربی؛ شد.
ادامه خبر

شروع به كار ...

با سلام خدمت شما کاربر گرامی؛

از امروزجمعه دوم تيرماه 96، وبسايت رسمي عليرضا يونسي آغاز به كار مي كند. در اين وبسايت، یادداشت هایی در حوزه اندیشه راهبردی انقلاب اسلامی و تحليل هاي سياسي اجتماعي و فرهنگي منتشر مي شود.

عليرضا يونسي
ادامه خبر