روز قدس نماد مبارزه با استکبار و سلطه گران جهانی

روز قدس نماد مبارزه با استکبار و سلطه گران جهانی است. «مقام معظم رهبري»

روز قدس میراث گرانبهای بنيانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و نشانی از عمق دوراندیشی و درایت رهبر فقید انقلاب اسلامی است که با نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان، باعث اتحاد و انسجام نه فقط ملت اسلامی، بلکه تمامی آزادیخواهان جهان در راستای نه فقط حمایت از یک ملت مظلوم و ستمدیده (فلسطین)، بلکه حمایت از تمامی مستضعفان در برابر مستکبران و انتفاضه های ملل ستمدیده علیه طرح های صهیونیستی، آمریکایی و ارتجاعی عربی؛ شد.
ندای گیرای امام خمینی (قدس سره) ندایی است جاودان که تداوم و همه گیدی آن بدون تلاش و رهنمون های مقام معظم رهبری (ارواحنا فداه) ناممکن به نظر می رسد. ندایی که پژواک آن پیوسته شالوده های ستم کاخ سفید را می لرزاند و باعث ایجاد بارقه های امید در قلب های مبارزان می گردد.
میراثی که امام راحل (ره) در روز های ابتدایی انقلاب اسلامی، برای ملت اسلامی به یادگار گذاشتند، بیداری و بصیرت بود. میراث گرانقدری که پایه و اساس رهایی امت اسلامی را در بسیاری از کشور ها فراهم نموده است؛ اما امروزه هنوز هم فلسطین عزیز در میان دیوار های از جنس بتن (همان بتنی که قلب ما را پر کرد) گرفتار است و هنوز هم قدس عزیز، اولین قبله مسلمانان و مکان عروج ملکوتی پیامبر اعظم (ص) هنوز هم در چنگال غاصبان صهیونیست گرقتار است.
این چیزی است که حقیقت مذاکرات صلح به رهبری آمریکا، اسرائیل و رژیم مرتجع سعودی را نمایان می کند، موضوعی که قابل تعمیم به بسیاری از اتفاقات رخ داده در جهان، خصوصا میهن اسلامی ما ایران می باشد و خود پاسخی است بر بسیاری از تردید ها و دودلی ها. در دوره ای که عده ای، گاه از جرگه مسولین در راستای کمرنگ شدن میراث رهبر فقید انقلاب اسلامی و یا مصادره و شرح و تفسیر آن به نفع خود هستند، از همینجا اعلام می شود؛ مردم انقلابی ایران اسلامی امی دهای واهی ایشان را نابود خواهیم ساخت.
ما بسیجیان دانش آموز مرودشت، در لبیک به ندای دین و وجدان که آن را یادگار امام می دانیم، در پیروی مخلصانه از مقام معظم رهبری (مدظله)؛ تمامی آزادیخواهان ایران و جهان را به حضور فعال و گسترده در راهپیمایی و آیین روز جهانی قدس دعوت می کنیم تا فریاد آنان سیلی محکم دیگری بر دشمنان انسان و انسانیت باشد.


عليرضا يونسي